Pro Firmy

V oblasti Internetových služeb Vám nabídneme možnost maximálně spolehlivého a rychlého připojení do Internetu optickým kabelem, které umožňuje využití cloudových služeb, VPN, vzdálený přístup, terminálové služby atd. Tyto služby předpokládají především krátkou dobu odezvy a dostatečnou šířku přenosového pásma.

Ve Frýdku – Místku pro tyto účely provozujeme vlastní optickou metropolitní síť s přenosovou kapacitou až 1Gb/s, k dispozici máme celkem více než 60 optických tras. V okolí Frýdku – Místku a v  Ostravě pak využíváme bezdrátové spoje ve vyšších frekvenčních pásmech s odezvou od 1 do 4 ms. Jsme připraveni nabídnout Vám individuální řešení na míru ušité pro Vaše potřeby.

Náročnějším firemním zákazníkům nabízíme připojení do sítě Internet prostřednictvím samostatných vyhrazených spojů bod-bod s garantovanou internetovou konektivitou dle jejich potřeb. Nabízíme také možnost připojení a vzájemného propojení více přípojných míst se společnou fakturací na určeného odběratele a další pružná řešení přizpůsobená jejich specifickým potřebám.

Pro vypracování nabídky nás, prosím, kontaktujte prostřednictvím kontaktního formuláře případně na některém z našich kontaktů.